Opis stanowiska pracy

ASYSTENT W DZIALE REKRUTACJI

ZOSTAŃ ASYSTENTEM W DZIALE REKRUTACJI

Zamierzasz zdobyć doświadczenie zawodowe w agencji rekrutacyjnej i pracować w niezwykle dynamicznym zespole? Chcesz się uczyć i wyznaczać sobie ambitne cele?

TO SZANSA DLA CIEBIE NA PIERWSZĄ PRACĘ!
ZAPRASZAMY NA PŁATNY STAŻ

Do Twoich obowiązków jako Asystenta w Dziale Rekrutacji będzie należało wsparcie rekruterów w następujących obszarach:

• wprowadzanie aplikacji do bazy danych;
• wstępna selekcja kandydatów;
• pomoc w redagowaniu i zamieszczaniu ogłoszeń rekrutacyjnych;
• przeprowadzanie wstępnych rozmów z kandydatami;
• obsługa korespondencji przychodzącej;
• dbałość o dokumentację i jej obieg w firmie;

Wymagania

Nasze wymagania:

• mile widziany status ucznia/ studenta
• dobra znajomość pakietu MS Office
• dyspozycyjność/chęć do długotrwałej współpracy i rozwoju w obszarze rekrutacji
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• wysoka kultura osobista
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Dlaczego warto u nas pracować?:
Dostaniesz od nas w zamian:

• wiedzę oraz pierwsze doświadczenie zawodowe
• miłą atmosferę oraz pracę w młodym, wspierającym zespole
• kartę Multisport
• możliwość kontaktu z językami obcymi w pracy

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż