Asystent / Handlowiec w dziale sprzedaży - Producent AGD

Adler Sp. z o.o.

01-237 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych z Klientami stałymi i nowo pozyskanymi.

Obsługa zamówień hurtowych - wypisywanie faktur , ofertowanie.
Biegła znajomość Word , Excel.
Realizacja planów sprzedażowych
Monitorowanie rynku

Odpowiedzialność za organizację i monitoring akcji promocyjnych
Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży
Atrakcyjny system motywacyjny

Wymagania

Doświadczenie na stanowisku handlowca / przedstawiciela handlowego (preferowana branża AGD)
Skrupulatności i dokładności niezbędnej w pracy z dokumentami.
Bardzo dobrych zdolności interpersonalnych niezbędnych w kontakcie z Klientem.
Umiejętności ustalania priorytetów i organizacji własnej pracy.

Prezentacja firmy

ADLER Europe Group to grupa marek ADLER EUROPE, CAMRY PREMIUM, M... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie