Asystent Geodety - Geodeta

GEOPLAN

Świętokrzyskie, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

W związku z geodezyjną obsługą kontraktu poszukujemy osób na stanowiska:

1. Asystent geodety – z doświadczeniem przy geodezyjnej obsłudze robót kolejowych,

2. Geodeta - z doświadczeniem przy geodezyjnej obsłudze robót kolejowych.

Gwarantujemy pracę w prężnym zespole inżynierów Geodetów, na najnowocześniejszym sprzęcie i oprogramowaniu. (Trimble S8, R10, GEDO II CE, A- Cad Civil 3D, TBC)

Praca przy obsłudze geodezyjnej robót na Linii Kolejowej nr 8 odcinek Warka - Radom

Oczekujemy:

  • prawo jazdy kat. B,
  • odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • obsługa programów na poziomie dobrym: WinKalk, C-Geo i A-cad Civil 3D.

Przedział wynagrodzenia:

  • 2000,00 zł – 3000,00 zł miesięcznie (Netto) W zależności od doświadczenia

Przewidywany czas kontraktu 3 lata

Prezentacja firmy

GEOPLAN

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Biuro / Dokumentacja