Asystent Działu Zakupów z j. angielskim

Workforce Logiq

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos jest globalną firmą z główną siedzibą w Orlando w USA, aktywną na całym świecie, także w Polsce. Praca będzie wykonywana dla naszego klienta, również globalnego przedsiębiorstwa, wielokrotnie wyróżnianego, jako dobre miejsce do pracy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem w dziale zakupów na stanowisku :

Asystent Działu Zakupów z j.angielskim

Lokalizacja: Bydgoszcz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Benefity

Zakres zadań:

• Obsługa i wsparcie zagranicznych klientów wewnętrznego działu zakupów firmy

• Przygotowanie zestawień, raportów, zapytań ofertowych z wykorzystaniem pakietu MS Office

• Wsparcie realizacji projektów w ramach działu zakupów

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowym środowisku dla dużej, stabilnej organizacji, czołowego pracodawcy w województwie kujawsko-pomorskim

• Duże możliwości rozwoju zawodowego (kompetencje językowe, techniczne, uczestnictwo w szkoleniach)

• Długoterminową współpracę.

Wymagania

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2+ ( mile widziana)

• Bardzo dobra znajomość MS Office

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki

• Dyspozycyjność

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesyłanie  CV w wersji anglojęzycznej za pomocą przycisku aplikuj.

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat