Asystent działu Handlowego

SOBTRADE Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca polega na poprowadzeniu jednoosobowego biura w Warszawie (działalność główna firmy znajduje się w Ostrówku k. Łochowa). Możliwość. pracy w niepełnym wymiarze godzin

bieżące wsparcie działu handlowego;
przygotowywanie i składanie ofert handlowych;
wykonywanie prac biurowych, administracyjnych i innych zleconych przez przełożonych.

Wymagania

wykształcenie wyższe lub w trakcie uzyskiwania wykształcenia wyższego;
bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów;
samodzielność i umiejętność pracy bez bezpośredniego nadzoru, dobra organizacja czasu pracy;
biegła znajomość MS Office;
prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Sobtrade Sp. z o.o. <br/>Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową od 25 lat ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie