Asystent Działu Techniczno-Handlowego - rekrutacja online

HRK S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, wyłącznego dystrybutora specjalistycznych produktów dla przemysłu ciężkiego oraz motoryzacji, poszukujemy Asystenta Działu Techniczno-Handlowego.

Asystent Działu Techniczno-HandlowegoMiejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie partnerów handlowych - dystrybutorzy oraz klientów końcowych;
  • Sprzedaż podległej grupy produktowej;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z wymaganiami klienta;
  • Sporządzanie i przygotowywanie analiz sprzedaży, bieżący monitoring rynku, poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży;
  • Kontakt z centralą firmy w celu realizacji zamówień specjalnych;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientem;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku produktów wśród Klientów;
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych;

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży do przemysłu (sektor wydobywczy, transport ciężki, budownictwo, motoryzacja);
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą własną; dokumentacja, raporty, budżety, przygotowywanie strategii sprzedaży, efektywne zarządzanie czasem pracy;
  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B2);
  • Czynne prawo jazdy kat. B, znajomość MS Office, MS Project;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę z zaawansowanymi technicznie produktami, cenionymi na całym świecie;
  • Pakiet niezbędnych narzędzi pracy;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełny etat;
  • Przyjazną, koleżeńską atmosferę w pracy w środowisku niekorporacyjnym;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.