Asystent działu sprzedaży

Sosnowiec, śląskie

Brodd Polonia Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za

- sprzedaż części do zamiatarek
- kontakt z klientem polskim jak i zagranicznym
- wystawianie ofert handlowych, zleceń sprzedaży oraz faktur

Wymagania

- biegła znajomość pakietu Office
- znajomość języka angielskiego
- znajomość programu SAP B1 będzie dodatkowym atutem
- zaangażowanie, dyspozycyjność, punktualność

Firma Brodd Polonia zajmuje się produkcją zamiatarek drogowych.
Wartością znaku... firmowego „Brodd Group” jest nie tylko wysoka wydajność naszych maszyn czy wysoka jakość ich wykonania ale i dbałość o środowisko naturalne i wszelkie normy z tym związane. Marka „Brodd” to skojarzenie skandynawskiej kultury, dbałości o środowisko naturalne człowieka oraz niespotykanego doświadczenia i technicznego Know-How zdobytego w branży na przestrzeni prawie dwóch wieków.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Obsługa klienta , Praca Biuro / Dokumentacja