Asystent Działu Sprzedaży

Benett People Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) w związku z dynamicznym rozwojem dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w usługach magazynowych dla e-commerce, logistyce kontraktowej oraz najmem hal magazynowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno
10/2020

Zadania:

  • przeszukiwanie sieci pod kątem potencjalnych klientów
  • wykonywanie telefonów do potencjalnych klientów
  • wsparcie działu sprzedaży we wszytkich działaniach

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • wysoka kultura osobista
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • dokładność i sumienność w działaniu
  • podstawowa znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • ciekawą, rozwojową pracę z doswiadczonymi specjalistami
  • przyjazne otoczenie kompetentnych współpracowników
  • pracę w oparciu o umowę tymczasową lub umowę zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.