Asystent działu Sprzedaży

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja / Sekretariat, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT Outsourcing
  • Lokalizacja: Katowice / Warszawa
  • System pracy: hybrydowy
  • Wymiar czasu pracy: pełny etat
  • Harmonogram pracy: elastyczne godziny pracy
  • Rodzaj projektu: wsparcie działu sprzedaży, przygotowywanie kampanii mailingowych
  • Wymagany język angielski - poziom B2

Opis stanowiska:

  • Wsparcie zespołu Sprzedaży w pozyskiwaniu leadów i prowadzeniu bazy CRM
  • Przygotowanie i realizacja kampanii mailingowych za pośrednictwem systemu CRM
  • Segmentacja leadów i definiowanie grupy odbiorców
  • Współpraca z działami Sprzedaży, Marketingu, Delivery
  • Raportowanie i analiza efektywności prowadzonych działań

Wymagania:

  • Motywacja do nauki oraz chęć rozwoju zawodowego
  • Podstawowa wiedza z zakresu
  • Wysoka dbałość o szczegóły, terminowość, odpowiedzialność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami CRM
  • Mile widziane zainteresowanie branżą IT i nowymi technologiami

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia: Umowa o pracę/ Umowa zlecenie/ B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenie wprowadzające
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość realnego rozwoju w firmie o międzynarodowym charakterze i kulturze

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.