Asystent Działu Sprzedaży Zagranicznej z Językiem Francuskim

Orienta Polska Sp. z o.o.

00-845 Warszawa, mazowieckie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-845 Warszawa

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent Działu Sprzedaży Zagranicznej

OBOWIĄZKI:
- Prowadzenie sprzedaży oferowanych przez firmę produktów
- Realizowanie czynności działu sprzedaży, m.in. tworzenie ofert handlowych, baz danych
- Reprezentowanie firmy oraz m.in. udział w targach branżowych
- Dbanie o pozytywne relacje z Klientami zagranicznymi
- Pozyskiwanie nowych Klientów na rynkach międzynarodowych (B2B)
- Kontrolowanie prawidłowej realizacji zamówień
- Analiza rynku i konkurencji na terenie obsługiwanych rynków

WYMAGANIA:
- Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (poziom C1)
- Znajomość języka polskiego oraz angielskiego na poziomie komunikatywnym
- Wykształcenie minimum średnie
- Doświadczenie w sprzedaży - mile widziane
- Umiejętność pracy w zespole
- Chęć podjęcia stałej, pełnoetatowej pracy

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę 8h dziennie (pon-pt) między 7:00 a 18:00 (w zależności od preferencji pracownika)
- Atrakcyjną podstawę i premie za efekty
- Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
- Pakiet szkoleń i pracę w międzynarodowym środowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.