Asystent działu sprzedaży-Nieruchomości

Michael Page

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest deweloper który od ponad 20 lat prowadzi działalność na Polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych, dla którego poszukujemy samodzielnego i doświadczonego kandydata na stanowisko Asystenta Działu Sprzedaży.

Informacje o kliencie

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za bieżące wsparcie działu sprzedaży nieruchomości.

Opis stanowiska

  • Wsparcie obsługi sprzedażnej i posprzedażnej Klientów w tym przygotowywanie umów rezerwacyjnych, przedwstępnych, umów cesji, dokumentów niezbędnych w procesie sprzedaży mieszkań
  • Kontrola i monitoring płatności w systemie CRM
  • Zarządzanie dokumentacja sprzedażową
  • Utrzymywanie kontaktów z instytucjami finansującymi Klientów oraz przygotowywanie niezbędnych dokumentów
  • Kontakt z innymi działami wewnątrz firmy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży na rynku nieruchomości mieszkaniowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność realizacji zadań pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie rozwijającej się na rynku polskim
  • Dobre warunki płacowe
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bydgoszcz
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page