Asystent Działu Sprzedaży (j. angielski) - rekrutacja online

HRK S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, wyłącznego dystrybutora specjalistycznych produktów dla przemysłu ciężkiego oraz motoryzacji, poszukujemy Asystenta Działu Sprzedaży z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Asystent Działu Sprzedaży (j. angielski)Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • Współpraca oraz wsparcie w bieżących obowiązkach Produkt Menedżera.
  • Aktywne pozyskiwanie partnerów handlowych (dystrybutorzy) oraz klientów końcowych
  • Wsparcie w sprzedaży podległej grupy produktowej.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z wymaganiami klienta.
  • Sporządzanie i przygotowywanie analiz sprzedaży, bieżący monitoring rynku, poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientem.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży/wsparciu sprzedaży w branży technicznej.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą własną; dokumentacją, przygotowywaniem raportów, analiz oraz efektywnym zarządzanie czasem pracy.
  • Płynna znajomość języka angielskiego (min. poziom B2).
  • Czynne prawo jazdy kat. B, znajomość MS Office, MS Project.
  • Zaangażowanie, widoczna motywacja do pracy oraz zdobywania wiedzy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę z zaawansowanymi technicznie produktami, cenionymi na całym świecie.
  • Pakiet niezbędnych narzędzi pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełny etat.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.