Asystent działu ryzyka w banku

Gi Group Poland S.A.

Warszawa, mazowieckie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• wsparcie w przygotowywaniu analiz i raportów z zakresu ryzyk kredytowych, płynności i stopy procentowej

• wsparcie przy przeprowadzaniu przeglądów ekonomiczno-finansowych klientów banku

Wymagania:

• status studenta 2-3 roku (zaocznie) na kierunku finanse i bankowości lub pokrewnych

• bardzo dobra znajomość obsługi komputera

• dokładność i skrupulatność

• dostępność 40 h w tygodniu - warunek konieczny

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

• atrakcyjne wynagrodzenie: 2300 zł netto/miesiąc

• pracę w nowoczesnym biurowcu na Mokotowie (Służew)

• miłą atmosferę, szkolenie wdrażające do pracy i wsparcie zespołu

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.