Asystent działu przygotowania ofert i realizacji inwestycji

Artservis Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Zbieranie dokumentacji do zapytań handlowych, wizje lokalne, dokumentacja fotograficzna
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  • Prowadzenie terminarza realizacji.
  • Odbiory wewnętrzne – rozdzielanie zadań, weryfikacja postanowień protokołów
  • Odbiory zewnętrzne z klientami – weryfikacja postanowień protokołów, rozdzielanie zadań
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert handlowych
  • Pomoc w innych bieżących pracach działu realizacji

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
  • Zdolności planowania pracy i rozwiązywania problemów.
  • Dobra znajomość programu MS Office (Word, Excel) oraz Acrobat Reader,
  • Podstawowa znajomość programu Auto-Cad.
  • Gotowość do szybkiego podjęcia pracy.
  • Podstawowa umiejętność czytania projektów budowlanych (aranżacja wnętrz).
  • Podstawowa umiejętność przygotowania wyliczeń kosztów prac wykończeniowych
  • Doświadczenie w branży budowlano – wykończeniowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia i biuro na terenie Warszawy (Bielany) z dobrą komunikacją
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach

Prezentacja firmy

ARTSERVIS Sp. z o.o. istnieje na rynku usług projektowo – budowlanych ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne