Asystent Działu Produkcji

Pasta Food Company sp z o.o.

45-805 Opole, opolskie

Od: Pasta Food Company sp z o.o.
Miejsce pracy: 45-805 Opole

Pasta Food Company Sp. z o.o., międzynarodowa spółka specjalizująca się w produkcji chłodzonej lazanii, poszukuje do swojego zakładu w Opolu kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
• Systemowe rozliczanie zużycia surowców, półproduktów i opakowań na poszczególnych etapach produkcji
• Raportowanie ilości wyprodukowanych wyrobów gotowych, wydajności linii, wygenerowanych odpadów
• Sprawdzanie, wyjaśnianie i rozliczanie dokumentacji produkcyjnej
• Weryfikowanie rzeczywistych stanów materiałowych/ surowcowych
• Udział w inwentaryzacjach
• Zbieranie danych produkcyjnych na podstawie obserwacji
• Zlecone prace biurowe

Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe
• Mile widziana praktyczna znajomość procesów produkcyjnych
• Mile widziana znajomość systemu SAP
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)
• Samodzielność, terminowość, umiejętność organizacji pracy własnej
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Komunikatywność
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku
• Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia

Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Pełne wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku pracy
• Bezpłatną prywatną opiekę medyczną
• Pakiet socjalny (karty upominkowe, dofinansowanie do kart Multisport, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, imprezy integracyjne)
• Nielimitowany dostęp do produktów firmy w czasie godzin pracy