Asystent działu obsługi klienta

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warsaw, mazowieckie

Miejsce pracy: Warsaw

Zadania:

  • Wysyłka i dbanie o prawidłowy obieg korespondencji
  • Archiwizacja dokumentów
  • Obsługa bieżących reklamacji
  • Procesowanie zleceń odbioru towaru od naszych klientów
  • Telefoniczna windykacja należności
  • Księgowanie płatności

Wymagania:

  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
  • Dokładność, sumienność, samodzielność
  • Umiejętność koncentracji na wykonywanych zadaniach
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w dziale logistyki, dziale obsługi klienta będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w księgowości
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Biuro w centrum Warszawy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

Oferta pracy tymczasowej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials