Asystent działu obsługi klienta z j. niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Czeladź, śląskie

Miejsce pracy: Czeladź

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat (bezpośrednio u naszego Klienta)
  • Komfortowe warunki pracy
  • Stałe godziny pracy 8-16/ 9-17 od poniedziałku do piątku
  • Bardzo dobra atmosfera, przyjazny zespół
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (C1)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B1)
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole, nastawienie na współpracę
  • Dobra obsługa komputera, MS Office

Zadania:

  • Kontakt z klientem biznesowego w j. niemieckim (tel., mail)
  • Obsługa zamówień w systemie
  • Informowanie klientów nt. statusu zamówienia, odpowiadanie na zapytania dotyczące m.in. dat dostaw, dostępności materiału
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Kontakt w j. angielskim z zagraniczną siedzibą firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy