Valeo Holding Group - Shared Services Center
Valeo
Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

W Skawinie zlokalizowane jest Centrum Usług Wspólnych dla takich obszarów jak: finanse/księgowość, IT, HR, zakupy oraz zarządzanie łańcuchem dostaw. Centrum to, swoim zasięgiem obejmuje wszystkie zakłady produkcyjne w Polsce oraz część zakładów zlokalizowanych na terenie Europy.

Asystent Działu Metod

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Zakres zadań na stanowisku:

  • zarządzanie instrukcjami (tworzenie, nadzór, archiwizacja);
  • tworzenie rysunków technicznych;
  • uczestnictwo w warsztatach 5S, SMED, LEAN;
  • wystawianie zamówień;
  • wsparcie podczas uruchomień nowych procesów;
  • archiwizacja danych związanych z przeglądami oraz naprawami maszyn;
  • uczestnictwo w projektach prowadzonych przez inżyniera metod.

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie – stawka rosnąca;
  • kilkunastomiesięzny staż w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w branży automotive oraz możliwość pozostania w firmie – 70% stażystów otrzymuje umowy na stałe;
  • kartę multisport, sponsorowane prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu;
  • comiesięczną premię za wyniki zakładu, premię wakacyjną oraz świąteczną;
  • ciekawe możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi stosowanych w międzynarodowej Grupie;
  • pakiet szkoleń.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • student/absolwent kierunku technicznego (preferowany kierunek: budowa maszyn, mechanika, automatyka, elektronika)
  • dobra znajomość rysunku technicznego;
  • dobra znajomość programu AutoCad;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • kreatywność i dynamizm w działaniu;
  • samodzielność i dokładność;
  • dobra znajomość obsługi komputera;
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.