Asystent działu logistyki

Seopol

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Firma Seopol

Witaj, nazywam się Sylwester Kalinowski i jestem właścicielem firmy Seopol. Pomagamy klientom poprawić ich urodę, zdrowie a tym samym ich samopoczucie. Z uwagi na fakt, że jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój to właśnie otwieramy drzwi dla nowych, zwariowanych, optymistycznie nastawionych osób takich, jak my ;) i prowadzimy rekrutację do naszego Teamu.

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za logistyczne przygotowanie wysyłek do naszych klientów, a w wolnych chwilach będzie pomocna przy bieżących sprawach w firmie.

Czy szukamy Ciebie?

Nie jesteśmy typową, nudną firmą. W przeciągu swoich 11 lat wypracowaliśmy standard pracy, który jest nie tylko dostosowany do mocnych stron danego pracownika, ale też jest świetną przygodą. Udowodniliśmy wielokrotnie, że nie ma rzeczy niemożliwych zadziwiając nie tylko polski rynek, ale również światowe rynki ;).

Jesteśmy największym dystrybutorem na świecie kosmetyków marki COLWAY i Colway International.

Nasz rozwój nie byłby jednak możliwy bez zespołu. To dzięki zespołowi jesteśmy w stanie osiągać nowe cele na rynku polskim i międzynarodowym.

Co oferujemy?

- pracę w stabilnej firmie działającej w handlu internetowym od 2006 roku. (Białystok, pełen etat)

- liczne szkolenia, wsparcie oraz profesjonalną kadrę kierowniczą nastawioną na rozwój kompetencji pracowników

- dla pracowników, którzy wykażą się cechami przywódczymi oraz zdolnościami organizacyjnymi: możliwość awansu

Jakie jest wynagrodzenie?

- 2100 zł brutto dla pracowników na okresie próbnym,

- od 2500 zł brutto do 3000 zł brutto dla pracowników na stanowiskach specjalistów,

- od 3500 zł brutto dla pracowników na stanowiskach menedżerskich,

dodatkowe premie, przyznawane za zaangażowanie w pracę i wkład w rozwój firmy,

opracowanie otwartej ścieżki kariery po pozytywnie zakończonym okresie próbnym,

miejsce pracy w centrum Białegostoku przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 2

Wymagania

Jakie mamy wymagania?

Jeśli chcesz współpracować z niestandardową firmą, oraz możesz odpowiedzieć twierdząco na większość z poniższych stwierdzeń:

• Jestem odpowiedzialny

• Lubię się śmiać :D

• Rozwój osobisty to moje drugie imię

• Jestem dokładny i zwracam uwagę na szczegóły

• Z uwagi na charakter pracy jest to praca tylko i wyłącznie dla mężczyzn

To możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

W takim wypadku wyślij swoje cv i list motywacyjny.

Prezentacja firmy

Firma Seopol to rozwijająca się firma, zajmująca się działalności... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 100PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie uzależnione od zaangażowanowania i wyników finansowych firmy
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce