Asystent działu logistyki (k/m)

Trenkwalder

Łódź, łódzkie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Obowiązki:
  • zarządzanie korespondencją wewnętrzną i zewnętrzną,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,
  • kontakt z klientem,
  • tworzenie wstępnych ofert dla klientów,
  • organizacja załadunków/rozładunków wraz z tworzeniem dokumentów przewozowych,
  • bieżące prace administracyjno-biurowe.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • doświadczenie w branży logistycznej - mile widziane,
  • znajomość aplikacji pakietu MS Office na poziomie dobrym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dobre nawyki w kontaktach z ludźmi.

Oferujemy:
  • umowę-zlecenie lub umowę o pracę,
  • wynagrodzenie miesięczne: 3000-4000 zł brutto,
  • możliwość rozwoju w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy