Asystent Działu Księgowości

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Miejsce pracy: Olsztyn
GŁÓWNE OBOWIĄZKI
  • wsparcie prac księgowości
  • archiwizacja dokumentacji finansowo-księgowej
  • wystawianie not korygujących
  • pomoc w wyjaśnianiu nieprawidłowości
  • przygotowywanie raportów

WYMAGANIA

  • pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości (staż, praktyki)
  • wykształcenie kierunkowe lub student (finanse/księgowość/rachunkowość/ekonomia)
  • Praktyczna znajomość programu MS Excel
  • komunikatywność
  • umiejętność współpracy w zespole
  • pozytywne i odpowiedzialne nastawienie do powierzonych zadań
  • dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • Umowa o pracę na czas określony
  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin lub 2/3 etatu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwijania umiejętności praktycznych i zdobycia cennego doświadczenia w księgowości
  • Firma zlokalizowana w odległości 13km od centrum Olsztyna (południowy - zachód)

Ag. zatr. 412
Oferta dot. pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials