Asystent Działu Jakości

Assunto Sp. z o.o.

okolice Rzeszowa, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z bezpośrednich okolic Rzeszowa, szuka pracowników na stanowisko:

Zadania:
• Wsparcie projektu wdrożenia modułu SAP
• Przygotowywanie raportów i zestawień w programie Excel
• Przetwarzanie danych w programie Excel
• Wsparcie Działu Jakości w bieżących zadaniach

Wymagania

Oczekujemy:
• Wykształcenia min. średniego
• Ukończenia praktyki/stażu w Dziale Jakości
• Zaangażowania w wykonywaną pracę
• Chęci do pracy, skrupulatności
• Znajomości programu Excel, mile widziana znajomość SAP
• Komunikatywnej znajomości j. angielskiego

Oferujemy:
• Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• Wsparcie ze strony współpracowników i przełożonych

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Badania / Rozwój, Praca Obsługa klienta, Praca Inżynieria