Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Asystent Działu Jakości

Miejsce pracy: Duchnice, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Piastów, Warszawa

Oferujemy:

- pełen etat (umowa zlecenie bądź o pracę tymczasową)
- praca do końca roku
- godziny pracy 8-16
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres obowiązków:

- uzupełnianie dokumentacji w sprawach brokerskich we współpracy z opiekunami / koordynatorami;
- administracja QESH (zatwierdzanie kosztów, dodawanie klientów/przewoźników, zmiany opiekunów, zgłaszanie awarii, zlecenia zakładania kont, zlecenia modyfikacji danych)
- redagowanie (wizualne) i komunikowanie dokumentacji (standardów, instrukcji, procedur)
- uzupełnianie rejestrów i przygotowywanie raportów z danych z aplikacji firmowych (QESH, VIA)
- administracja kartami przekazania odpadów i prowadzenie ewidencji odpadów;
- współpraca z oddziałami firmy w zakresie gospodarki odpadami;
- przygotowywanie dokumentacji środowiskowej;
- administracja zarządzania ochroną fizyczną (wydawanie upoważnień dla ochrony i pracowników, wydawanie identyfikatorów i kart dostępu w Duchnicach, zlecanie dodatkowych godzin pracy dla Agencji Ochrony).

Wymagania:

- dobra znajomość Excel, Word
- spostrzegawcza i dokładna
- nie wymagamy doświadczenia

Miejsce Pracy: Duchnice

Numer referencyjny: ADJ/2018/GRM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.