Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/11/2018.

Asystent działu HR

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco
  • Pracę na min. 1 miesiąc z możliwością przedłużenia
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę w młodym, energicznym zespole
  • Możliwości rozwoju w prężnym, międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia pod okiem specjalistów z obszaru HR - Twój bezpośredni opiekun zapewni Ci odpowiednie wdrożenie

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Sporządzanie umów cywilno-prawnych
  • Naliczanie płac
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Wystawianie aneksów, zaświadczeń
  • Wsparcie działu HR i Payroll

Zapraszamy Ciebie do naszego zespołu, jeśli:

  • Posiadasz pierwsze doświadczenie zawodowe w dziale HR i Payroll
  • Posiadasz wiedzę teoretyczna z zakresu kadr i płac
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Pakiet MS Office nie ma przed Tobą za wielu tajemnic
  • Jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania
  • Wykazujesz się inicjatywą i przedsiębiorczością,

Numer referencyjny: KA/27/06/2018/WA1

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa