Asystent działu handlowego

Topak Druk

05-850 Macierzysz, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się drukarnią fleksograficzną z ponad 20 letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w produkcji etykiet samoprzylepnych oraz opakowań laminowanych dla przemysłu spożywczego oraz kosmetycznego.

Naszym głównym atutem jest przede wszystkim zaangażowany zespół. Ważna jest dla nas pozytywna atmosfera i nieustanny rozwój, dzięki czemu pracownicy są z nami związani wiele lat.

Jeśli jesteś osobą która chciałaby pogłębić tajniki sprzedaży jak i być częścią zespołu handlowego to zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • prowadzenie rejestru zamówień
  • wsparcie procesu sprzedaży poprzez kontakt z klientem
  • wsparcie handlowców w sprawach bieżących
  • współpraca z działem planowania produkcji, graficznym oraz finansowym

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziana ukończona szkoła poligraficzna)
  • komunikatywność
  • zaangażowanie oraz samodzielność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • rozwoju poprzez udział w szkoleniach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Prezentacja firmy

Drukarnia fleksograficzna, wąska wstęga, etykiety, zawieszki, laminaty. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji