Asystent Działu Finansowego

LeasingTeam Sp. z o.o.

Karczew, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Karczew
Nr ref.: 0014635
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie planu płatności oraz monitorowanie przepływów finansowych;
  • wykonywanie przelewów w systemie bankowym;
  • stały monitoring zobowiązań;
  • pomoc w sporządzaniu cyklicznych raportów, zestawień finansowych oraz analiz;
  • bieżąca współpraca z działem księgowości i sekretariatu;
  • kontrola nad obiegiem dokumentów finansowych oraz ich archiwizacją.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • zaangażowanie w wykonaną pracę;
  • samodzielność;
  • wykształcenie o profilu finansowo- rachunkowym;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze finansów i księgowości.

Oferta:

Oferta:

  • umowa o pracę;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • zatrudnienie w renomowanej firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.