Asystent Dyrektora Sprzedaży

GC Metal Sp. z o.o.

61-806 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

GC METAL to jedyny na świecie producent gotowych wyrobów metalowych, dostarczanych do ponad 10 branż z różnych sektorów gospodarki. Firma jest największym w Europie producentem wyrobów z drutu ostrzowego, a także producentem i dostawcą ogrodzeń. GC METAL zajmuje się również dystrybucją akcesoriów metalowych, wyrobów hutniczych, produktów magazynowych i innych lekkich konstrukcji stalowych.
Oferta GC METAL skierowana jest zarówno do odbiorców profesjonalnych - takich jak firmy montażowe, budowlane, hurtownie - jak i indywidualnych. Firma zapewnia gwarancję terminu dostawy, wysoką jakość i dostępność oferowanych produktów, atrakcyjne warunki płatności oraz fachowe doradztwo.

Obecnie poszukujemy ambitnych osób do wsparcie Działu Sprzedaży. Do podstawowych obowiązków na stanowisku Asystenta Dyrektora Sprzedaży w biurze Poznań należą:
1. Wsparcie Dyrektora Sprzedaży w zakresie opieki nad klientami kluczowymi
2. Kontakt z działem Realizacji, Produkcji, Biurem oraz Marketingiem
3. Realizacja działań bieżących: handlowych, organizacyjnych/operacyjnych oraz reprezentacyjnych
4. Przygotowywanie zestawień, raportów, analiz, pism i prezentacji

Wymagania

Wykształcenie wyższe
Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min poziom B2)
Znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego mile widziane
Posiadanie prawa jazdy kategorii B
Bardzo dobra znajomość MS Office w tym Excel, Word, PowerPoint
Zdolności analityczne, szybkiego myślenia
Sprawność w podejmowaniu przemyślanych decyzji
Umiejętność planowania i koordynacji wielu zadań
Wysoki poziom zorganizowania, wysoka systematyka oraz konsekwencja w działaniu
Zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
Asertywność

Prezentacja firmy

GC METAL to jedyny na świecie producent gotowych wyrobów metalowych, dos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie, bonusy, wyjazdy, pakiety
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management