Asystent dyrektora działu logistyki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego

BELIANI

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Beliani to międzynarodowa firma z segmentu e-commerce działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Francji i innych krajach Europy. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble do domu i ogrodu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy osób na stanowisko:

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • jesteś ambitny i potrafisz podejmować decyzje
  • szukasz pełnej wyzwań pracy
  • bardzo dobrze znasz język niemiecki
  • potrafisz efektywnie pracować zarówno samodzielnie jaki i w zespole
  • jesteś zorganizowany i dynamiczny w działaniu

Zadania:

  • Wsparcie codziennej pracy dyrektora działu
  • Kontrola realizacji zaplanowanych zleceń
  • Współpraca z magazynami
  • Dbanie o jakość i terminowość dostaw

Oferujemy

  • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej sią firmie w branży e-commerce,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • codzienny kontakt z językiem obcym,
  • pracę w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum Szczecina,
  • elastyczny czas pracy,
  • korzystne rabaty dla pracowników na zakup mebli z naszego asortymentu,
  • prywatna opieka medyczna,
  • pakiet sportowy

CV wyłącznie w języku niemieckim prosimy przesyłać za pomocą opcji "Aplikuj".

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do grupy Beliani, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Wycofanie zgody na przetwarzanie oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych - nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie.

Key words: assistant, german, office assistent, logistics, logistyka, asystent, asystent logistyka, niemiecki, pracownik biurowy

Prezentacja firmy

Beliani to międzynarodowa firma z segmentu e-commerce działająca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka