Asystent ds. zgłoszeń i ofertowania

Adecco Poland Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Piaseczno

Jakie zadania na Ciebie czekają ?

  • Koordynacja działań związanych z zgłoszeniami dot. uszkodzeń urządzeń
  • Wprowadzanie danych dot. zgłoszeń do systemu
  • Nadzór nad realizacją napraw pociągów
  • Administracja dokumentacji niezbędnej do realizacji procesu zgłaszania oraz ofertowania napraw pozagwarancyjnych
  • Ścisła współpraca z działami Utrzymania Technicznego

Kogo poszukujemy?

  • Osoby zaangażowanej, rzetelnej i komunikatywnej
  • Osoby posiadającej doświadczenie w pracy administracyjnej
  • Osoby posiadającej praktyczną znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Osoby znającej język angielski na poziomie średnio zaawansowanym
  • Mile widziane - ukończona szkoła o profilu technicznym
  • Mile widziane - znajomość programu SAP

Co możemy Ci zaoferować ?

  • Umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-15:00
  • Kompleksowe szkolenia wstępne przygotowujące do pracy i rozwijające kompetencje
  • Możliwość skorzystania z benefitów: Karty MultiSport, Prywatnej Opieki Medycznej
  • Miejsce pracy: Piaseczno, ul. Techniczna

Daj się poznać, czekamy na Twoje CV!

Numer referencyjny: MA/03/07/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.