Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2018.

Asystent ds. Zarządzania relacji z klientami (dział sprzedaży)

Warszawa, mazowieckie

Elavon Financial Services Limited Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Kontakt z klientami Elavon w celu aktualizacji danych;
  • Zbieranie kontaktów do klientów;
  • Budowanie i utrzymanie relacji z klientami;
  • Aktualizacja kont w wewnętrznych systemach;
  • Współpraca z pracownikami zespołów sprzedażowych;
  • Zapewnianie bezpieczeństwa danych klientów zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Komunikatywność;
  • Skrupulatność i dokładność w wprowadzaniu danych;
  • Doświadczenie w telefonicznej Obsłudze Klienta mile widziane;
  • Doświadczenie w sprzedaży mile widziane.

Oferujemy

  • Umowę na 3 miesiące, z możliwością przedłużenia;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport;
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w stabilnych godzinach;
  • Zestaw szkoleń przygotowujących do pracy;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Elavon Merchant Services jest liderem akceptacji kart płatniczych w Europie. Dzięki... swojemu doświadczeniu na europejskim rynku płatności elektronicznych, dostarczamy naszym Klientom bezpieczne i konkurencyjne cenowo kompleksowe rozwiązania – korzystając z najnowocześniejszej technologii, wspartej wysokiej jakości obsługą klienta. W związku z rozwojem Centrum Operacyjnego w Warszawie poszukujemy osób, które z entuzjazmem i pasją podejdą do wyzwań, jakie stwarza praca w dynamicznym środowisku międzynarodowej organizacji.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Biuro / Dokumentacja