Asystent ds. zaopatrzenia

AURATOR Sp. z o.o.

44-100 GLIWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydata na stanowisko Asystent ds. Zaopatrzenia.

Do głównych obowiązków kandydata będzie należeć m.in:

1. Generowanie i dostarczanie zamówień do dostawców.
2. Prowadzenie postępowań na zakup materiałów (wraz z przygotowaniem specyfikacji zamówień.
3. Rejestrowanie/monitorowanie realizacji dostaw materiałów od dostawców.

Wymagania

1. Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
2. Minimum wykształcenie średnie
3. Umiejętność nawiązywania kontaktów
4. Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
5. Znajomość gospodarki magazynowej
6. Zdolności interpersonalne,
7. Dobra organizacja pracy
8. Dobra obsługa komputera (środowisko Excel)
9. Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

AURATOR Sp. z o.o. wyspecjalizował się w dziedzinie napraw wirują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Administracja biurowa, Praca Kontrola jakości, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Inne