Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Asystent ds. zamówień publicznych

Miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert przetargowych na rynek medyczny
  • obsługa przetargów
  • wsparcie działań handlowych dotyczących zamówień publicznych
  • prowadzenie dokumentacji niezbędnej na zajmowanym stanowisku pracy.

Profil pracownika:

  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość programu Excel i Word
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu i w szybko zmieniających się warunkach
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w dziedzinie zamówień publicznych lub sprzedaży
  • znajomość innego języka obcego

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • realna możliwość awansu  w strukturach Grupy TZMO