ASYSTENT DS. WYCEN PROJEKTÓW PRODUKCYJNYCH

Gliwice, śląskie

JM elektronik Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • Przygotowanie wyceny składu materiałowego wyrobów we współpracy z dostawcami oraz Działem Zakupów
  • Przygotowanie wyceny kosztów montażu we współpracy z Działem Technologii
  • Przygotowanie finalnej wyceny produkcji wyrobu na bazie w/w danych
  • Kompletowanie i porządkowanie dokumentacji związanej z projektem
  • Współpraca z pozostałymi komórkami Spółki zaangażowanymi w projekt

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne - elektronika lub pokrewne)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Rzetelność, sumienność

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat, stałe godziny pracy
  • Rozwój poprzez systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez udział w szkoleniach
  • Kontakt z najnowszymi technologiami w produkcji urządzeń elektronicznych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatna opieka medyczna Luxmed
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Kurs języka angielskiego
  • Dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dla dzieci

JM elektronik istnieje od 25 lat. Jesteśmy jednym z największych polskich dystrybutorów... elementów elektronicznych i komputerów przemysłowych. Prowadzimy również produkcję urządzeń elektronicznych na zlecenie. Naszymi Klientami są producenci profesjonalnej aparatury i urządzeń elektronicznych. Produkujemy około milion modułów rocznie. Pracujemy zgodnie z ISO 9001:2008. Naszą dewizą jest uczciwe i solidne podejście do Klientów, Dostawców oraz Pracowników.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka , Praca Logistyka , Praca Praca na produkcji , Praca Inne