Asystent ds. wsparcia z j. angielskim

Cyclad Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Doradztwo / Konsulting

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy działającej w branży komunikacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko Asystent ds. wsparcia z j. angielskim.

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie poprawności pracy serwisu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej produktu
  • Raportowanie zdarzeń zgłaszanych przez klientów
  • Praca w międzynarodowym zespole

Wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
  • Mile widziana znajomość Linux, serwerów i protokołów TCP/IP, etc.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. B2)
  • Chęć rozwoju w branży IT
  • Optymizm i poczucie humoru
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze godzin
  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • Szeroki zakres szkoleń rozwijający kompetencje
  • Play room i chillout room
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta Multisport, współfinansowanie kursów językowych, ect.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.