Asystent ds Wsparcia Technicznego z J. Niemieckim

OPITZ CONSULTING Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego zespołu jako:

Opis roli

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:

  • Współpraca z niemieckojęzycznym Klientem
  • Rejestracja i dystrybucja zgłoszeń w systemie ticketowym
  • Realizacja technicznych zadań na podstawie przygotowanych procedur
  • Rozwój w obszarze administracji systemami i baz danych Oracle, MS SQL, MySQL we współpracy ze specjalistami

Oczekiwania

  • Płynna znajomość języka niemieckiego (minimum B2) i dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i odpowiedzialność
  • Mile widziane wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych i/lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz intensywnego rozwoju zawodowegow branży IT
  • Współpracę z wysokiej klasy specjalistami z branży IT
  • Bardzo dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze i międzynarodowym otoczeniu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i bardzo bogaty pakiet socjalny (multisport, prywatna opieka medyczna itd...)
  • Pakiet relokacyjny w przypadku kandydatów spoza Krakowa/Katowic

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

OPITZ CONSULTING Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy kapitałowej OPITZ ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Analityka, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Konsulting