Asystent ds. wsparcia operacyjnego

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1090630

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa lub Kraków
Rodzaj umowy: umowa zlecenie lub umowa o dzieło (zatrudnienie przez Hays Poland)
Stawka: 1700 – 2500 zł miesięcznie (do negocjacji, wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia, umiejętności Kandydata oraz formy zatrudnienia)
LOKALIZACJA: Warszawa – 2 osoby Kraków – 7 osób
CZAS ZATRUDNIENIA: ASAP – na czas 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Od osoby zatrudnionej na stanowisku Asystent ds. wsparcia operacyjnego oczekujemy:
Podstawowe obowiązki:
- wsparcie zespołu w bieżących pracach operacyjnych i administracyjnych związanych z procesem administracji kredytów;
- wykonywanie czynności dotyczących obsługi kredytów: sporządzanie dokumentów kredytowych, weryfikacja kompletności oraz poprawności wszystkich wymaganych dokumentów do uruchomienia kredytów, księgowanie uruchomień, modyfikacja/aktualizacja parametrów księgowych, rozliczanie kredytów;
- współpraca w projektach prowadzonych przez Zespół;
- archiwizowanie dokumentów;

Wymagania:
- ukończone studia licencjackie (w zakresie nauk ekonomicznych lub ścisłych);
- podstawowa wiedza z zakresu finansów i bankowości (mile widziane)
- doświadczenie w bankowości w obszarze kredytów (mile widziane)
- skrupulatność, dokładność i samodzielność w działaniu;
- zdolności analityczne;
- dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office.
- dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
- Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland