Opis stanowiska pracy

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla jednego z naszych Klientów na stanowisko:

ASYSTENT DS. WPROWADZANIA DANYCH
miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

CO OFERUJEMY?
- umowę zlecenie,
- stawkę godzinową 15,50 zł,
- pracę w godzinach 14:00-20;00 pon-pt,
- wolne weekendy,
- możliwość podjęcia długoterminowej i perspektywicznej współpracy,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego u lidera w branży logistycznej.

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ?
- rozliczaniem kurierów i klientów,
- wprowadzaniem danych z listów przewozowych do systemu,
- pracą w Excelu z danymi,
- tworzeniem raportów,
- obsługą Klienta,
- współpracą z kurierami i innymi działami firmy.

KOGO SZUKAMY?
- osób dyspozycyjnych,
- posiadających dobrą znajomość programu Excel,
- komunikatywnych oraz ceniących sobie pracę zespołową,
- dokładnych.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami oraz że powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej – długotrwała współpraca.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia
1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa