Opis stanowiska pracy

Dlaczego warto aplikować?

  • Szybko rośniemy - tylko w 2017 roku otworzyliśmy 31 zupełnie nowych stanowisk, obecnie mając w zespole łącznie ponad 130 osób
  • Perspektywa na przyszłość - szukamy osób, które chcą wspólnie się rozwijać
  • Energia i ambicja - budujemy swoją przyszłość dzięki ciągłej nauce
  • Dajemy dużo swobody - sam wybierasz drogę dojścia do oczekiwanych rezultatów

Asystent ds. transportu

Jakie czekają na Ciebie zadania?

  • organizacja oraz kontrola procesu dostaw z centrów dystrybucyjnych Klienta do sklepów własnych oraz partnerskich
  • tworzenie oraz koordynacja dokumentów związanych z dostawami (B2B i B2C) w Europie
  • weryfikacja procesów związanych z zamówieniami i fakturami
  • tworzenie raportów oraz proponowanie rozwiązań
  • praca w systemie SAP, WMOS oraz Excel

Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie bądź zainteresowania związane z logistyką będą dużym atutem
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • chęć rozwoju i zdobywania nowych kompetencji

Co możemy zaoferować?

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego, a jeśli już takie masz – dalszego długofalowego rozwoju w środowisku biznesowym
  • okazję do pracy w programie SAP, docenianym w większości międzynarodowych firm
  • naukę zaawansowanych funkcji programu MS Excel przydatnych w życiu codziennym, jak i w biznesie
  • opiekę Mentora i możliwość czerpania wiedzy od praktyków biznesu
  • przyjazne i elastyczne środowisko pracy, w którym wspólnie się uczymy, wspieramy w codziennych wyzwaniach oraz świętujemy sukcesy
  • pracę w biurze w samym centrum Warszawy, vis-à-vis Dworca Centralnego
  • opcję pozostania w firmie na dłużej – na przykład w wymiarze niepełnego etatu po wakacjach

Prezentacja firmy

FRISTA to dynamicznie rozwijająca się szwajcarska firma outsourcingowa, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Biuro / Dokumentacja