Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/05/2018.

Asystent ds. Telefonicznej Sprzedaży Usług Medycznych

Warszawa, mazowieckie

LUX MED Sp. z.o.o

Opis stanowiska pracy

Co możemy Ci zaoferować?

  • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa, premia, prowizja oraz szereg konkursów wewnętrznych);
  • owocowe poniedziałki oraz udział w programach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia;
  • przyjazną atmosferę miejsca pracy, pyszną i aromatyczną kawę z ekspresu, którą wypijesz w gronie pogodnych i uśmiechniętych ludzi;
  • elastyczne godziny pracy - zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
  • jasno określone możliwości rozwoju, realne ścieżki awansu, wzajemną inspirację, ciekawe wyzwania;
  • szeroki wachlarz szkoleń, w tym produktowych i sprzedażowych;
  • dodatkowe benefity: karta sportowa, a po okresie próbnym nauka języka angielskiego.

Nasze oczekiwania:

  • optymistycznie nastawienie do życia;
  • dyspozycyjność i rzetelność;
  • silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów;
  • doświadczenie w sprzedaży - będzie traktowane przez nas jako Twój dodatkowy atut;
  • język angielski – dodatkowy atut.

Nie zwlekaj. Aplikuj. Dołącz do naszego zespołu! Ta oferta jest przygotowana właśnie dla Ciebie!

U nas będziesz odpowiedzialny za:

  • dopasowanie usług medycznych do potrzeb Klienta indywidualnego oraz z obszaru MŚP;
  • profesjonalną obsługę telefoniczną oraz mailową zapytań ze strony Klientów w zakresie opieki medycznej;
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Jesteśmy liderem rynku pod względem liczby klientów. Obecnie LUX MED Sp. z o.o. obejmująca... marki: CM LIM, LUX MED, Medycyna Rodzinna i PROMEDIS, świadczy usługi dla ponad 960 000 klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa