Asystent ds. sprzedaży

Warszawa, mazowieckie

IT Excellence Sp z o.o.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy komunikatywnych studentów z dobrą dykcją i prezencją, którzy chcą nabyć nowych umiejętności i doświadczenia, by na dłużej zasilić zespół dynamicznie rozwijającej się firmy.

Zadaniem asystenta ds. sprzedaży będzie wsparcie sprzedaży usług (B2B) i pozyskiwanie nowych klientów biznesowych.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymanie standardów handlowych oraz budowanie wizerunku firmy

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z klientem lub w sprzedaży
  • Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę zlecenie
  • Gwarantowana podstawa (14 złotych za godzinę) + prowizje
  • Własne stanowisko pracy
  • Wsparcie koordynatora
  • Perspektywę rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym środowisku w centrum Warszawy (15 minut od metra oraz Dworca Zachodniego)

Wymagania

CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i unikalne kompetencje na rynku ERP
Najnowsze... rozwiązania z zakresu systemów wspierających zarządzanie firmą, są kluczowe dla naszych Klientów by spełnić ich oczekiwania. Systemy te muszą być elastyczne i wydajne, a także ergonomiczne.

Od wielu lat działamy na rynku IT, nasi pracownicy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie we wdrażaniu wiodących technologi wspierających zarządzanie firmą. Nasze usługi pozwalają wdrożyć klientom unikalne rozwiązania technologiczne, które są dostosowane do specyficznych potrzeb ich działalności.
Naszą największą zaletą są ludzie i ich doświadczenie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Obsługa klienta , Praca Praca dla studenta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management