Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/07/2018.

Asystent ds. sprzedaży projektów

Warszawa, mazowieckie

PILKINGTON IGP Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!

Obecnie do Pilkington IGP Sp. z o.o. w Warszawie poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Nr ref. ASP/WAR/18
Miejsce pracy: Warszawa
Ilość stanowisk: 1

Osoba zatrudniona będzie wsparciem dla Kierowników Projektów w zakresie przygotowania kalkulacji oraz ofert dla klientów.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• przygotowywanie ofert w oparciu o odpowiednią dokumentację techniczną oraz z uwzględnieniem zasad prawa budowlanego w zakresie fasad aluminiowych
• przygotowywanie analiz i prezentacji dla zespołu kierowników projektów
• asystowanie przy ustalaniu warunków handlowych

Wymagania

Oferujemy:
• stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę
• szeroki wachlarz świadczeń dodatkowych
• dofinansowanie kart Multisport
• możliwość przystąpienia do pracowniczego programu inwestycyjnego
• pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków oraz indywidualnych kompetencji
• dofinansowanie kształcenia uzupełniającego i nauki języków obcych
• niezbędne narzędzia pracy dopasowane do specyfiki i potrzeb stanowiska
• możliwość angażowania się w działania wspierające lokalne społeczności
• dofinansowanie do wakacji i wyprawek szkolnych dla dzieci
• możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

Kandydaci na to stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: budownictwo
• dobra znajomość rysunku technicznego
• bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
• dobra znajomość języka angielskiego
• bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacji
• dobra organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji, zawierających życiorys oraz list motywacyjny do dnia 25 czerwca 2018 r.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z... największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Administracja biurowa , Praca Inne