Asystent ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

RESIBO

Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Resibo polska marka kosmetyków naturalnych produkująca ekologiczne i skuteczne kosmetyki. Skomponowane z najwyższej jakości składników kosmetyki Resibo są w co najmniej 95% naturalne i w 100% wegańskie, co zostało potwierdzone certyfikatami Vegan Society i PETA.

Czym będziesz się zajmować:

  • Obsługą Klienta poprzez e-maila, portale społecznościowe, telefon, czat i inne,
  • Obsługa platformy e-commerce,
  • Wsparciem biura w pracach administracyjnych/bieżących,
  • automatyzacją procesów sprzedaży w sklepie on-line,
  • współpracą z zespołami wewnętrznymi firmy.

Czego oczekujemy:

  • wielozadaniowości,
  • dyspozycyjności,
  • otwartości do nauki różnych systemów CRM,
  • skrupulatności i dbałości o detale
  • kreatywności, skuteczności i wytrwałości w działaniu,
  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań,
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie na podobnym stanowisko będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy w zamian:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • przyjazną atmosferę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
  • spotkania integracyjne,
  • regularną dostawę najlepszych kosmetyków :)

Prezentacja firmy

Resibo polska marka kosmetyków naturalnych produkująca ekologiczne i sku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta