Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Asystent ds. Spedycji

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Błonie, Warszawa

Miejsce pracy: Duchnice

Zadania:

  • weryfikacja w godzinach nocnych (22-6 lub 23 - 7) statusów transportów pilnych i podwyższonego ryzyka
  • wysyłanie raportów do wybranej grupy klientów w godzinach nocnych
  • dyżur telefoniczny/kontakt na wypadek problemów z realizacją transportu w godzinach nocnych
  • uzupełnianie danych administracyjnych w systemie firmy oraz zewnętrznych systemach klientów

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym (komunikacja słowna i pisemna)
  • dyspozycyjność (praca w godzinach nocnych warunkiem koniecznym)
  • podstawowa znajomość aplikacji Microsoft Office (Outlook, Excel)
  • znajomość systemów klasy ERP jako atut

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
  • pracę na okres 18 miesięcy
  • pracę w godz. 22:00 - 6:00
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowej firmie

Numer referencyjny: AS/01/2017/GRM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.