Asystent ds. Rekrutacji

Talent Partners

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla.

W chwili obecnej, poszukujemy ambitnej i dynamicznej osoby zainteresowanej rozpoczęciem kariery rekrutera w siedzibie naszej firmy w Gliwicach, jako:

ASYSTENT DS. REKRUTACJI

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. AR/TAL/20

Jeżeli jesteś absolwentem socjologii, psychologii lub zarządzania zasobami ludzkimi, interesują Cię zagadnienia związane z rekrutacjami i chcesz się nauczyć zawodu rekrutera - zgłoś się do nas!

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, mile widziane odbyty staż w obszarze rekrutacji.

Najważniejsze obowiązki:

  • pomoc w realizacji projektów rekrutacyjnych,
  • administracja bazą danych kandydatów,
  • pomoc w selekcji napływających aplikacji,
  • uczestniczenie w rozmowach kwalifikacyjnych,
  • inne prace administracyjne związane z realizacją projektów z zakresu HR.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu: socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, itp., lub student ostatniego roku,
  • zainteresowanie zagadnieniami HR (w szczególności rekrutacją),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość pakietu MS Office,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • dokładność, skrupulatność, dbałość o szczegóły,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane:

  • odbyte praktyki lub staż w obszarze rekrutacji.

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania specjalistycznego doświadczenia w obszarze rekrutacji / HR,
  • szkolenie / przygotowanie do zawodu rekrutera,
  • pracę w wyspecjalizowanej firmie rekrutacyjnej działającej kilkanaście lat na rynku,
  • rozwój zawodowy, zwiększanie odpowiedzialności i zaangażowania w projekty,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • stabilne zatrudnienie.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta