Student Psychologii lub Socjologii - praktyki

Talent Partners

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla.

W chwili obecnej poszukujemy ambitnej i dynamicznej osoby zainteresowanej odbyciem praktyk i chętniej do nauki zawodu rekrutera w siedzibie naszej firmy w Gliwicach, jako:

STUDENT PSYCHOLOGII LUB SOCJOLOGII - PRAKTYKI

Miejsce: Biuro Gliwice

Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem socjologii, psychologii lub zarządzania zasobami ludzkimi, interesują Cię zagadnienia związane z rekrutacjami i chcesz się nauczyć zawodu rekrutera - zgłoś się do nas!

Proponujemy program praktyk w wymiarze ok. 15-20 godzin tygodniowo - istnieje możliwość dostosowania godzin odbywania praktyk.

Najważniejsze obowiązki:

  • pomoc w realizacji projektów rekrutacyjnych,
  • administracja bazą danych kandydatów,
  • pomoc w selekcji napływających aplikacji,
  • uczestniczenie w rozmowach kwalifikacyjnych,
  • inne prace administracyjne związane z realizacją projektów z zakresu HR.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, lub student ostatnich lat lub absolwent - kierunki socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, itp.,
  • zainteresowanie zagadnieniami HR (w szczególności rekrutacją),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość pakietu MS Office,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • dokładność, skrupulatność, dbałość o szczegóły,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • możliwość odbycia interesujących praktyk w wyspecjalizowanej firmie rekrutacyjnej - program parktyk w wymiarze ok. 15-20 godzin tygodniowo,
  • szkolenie / przygotowanie do zawodu rekrutera,
  • możliwość ustalenia godzin odbywania praktyk,
  • zwiększanie odpowiedzialności i zaangażowania w projekty,
  • przyjazną atmosferę.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż