Asystent ds. rekrutacji międzynarodowych

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

Agencja zatrudnienia Impact Poland Sp. z o.o., zatrudni do swojego biura w centrum Gdańska pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

-aktywne i kreatywne pozyskiwanie kandydatów do pracy
-przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
-weryfikacja kwalifikacji zawodowych
-sprawdzanie poziomu znajomości języka obcego
-redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
-docelowo samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska techniczne
-inne czynności związane z procesem rekrutacji

Wymagania:

-zaangażowanie, pozytywne nastawienie, chęć nauki i zdobycia doświadczenia
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny!)
-mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub francuskiego
-mile widziana znajomość branży technicznej oraz doświadczenie w rekrutacji zagranicznej
-znajomość obsługi programów MS Office
-dyspozycyjność

Oferujemy:

-atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku
-umowę o pracę
-zdobycie doświadczenia w rekrutacji międzynarodowej
-duży zakres samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
-możliwość rozwoju w branży rekrutacyjnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.