Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/11/2018.

Asystent ds. rekrutacji międzynarodowych

Gdańsk, pomorskie

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Agencja zatrudnienia Impact Poland Sp. z o.o., zatrudni do swojego biura w centrum Gdańska pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

- aktywne i kreatywne pozyskiwanie kandydatów do pracy
- przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
- weryfikacja kwalifikacji zawodowych
- sprawdzanie poziomu znajomości języka obcego
- redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
- docelowo samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska techniczne
- inne czynności związane z procesem rekrutacji

Wymagania

Wymagania:

- zaangażowanie, pozytywne nastawienie, chęć nauki i zdobycia doświadczenia
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny!)
- mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub francuskiego
- znajomość obsługi programów MS Office
- dyspozycyjność od pon-pt (9.00-17.00)

Oferujemy:

- atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku
- zdobycie doświadczenia w rekrutacji międzynarodowej
- duży zakres samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- możliwość rozwoju w branży rekrutacyjnej

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (w języku polskim i angielskim) oraz listu motywacyjnego.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Certyfikat KRAZ nr 275

Firma IMPACT specjalizuje się w zatrudnianiu i delegowaniu personelu technicznego o... najwyższych kwalifikacjach. Dzięki naszej znajomości branż technicznych oraz doświadczeniu w sektorach, w których działamy oferujemy usługi i pomoc wysokiej jakości, zarówno zleceniodawcom, jak i pracownikom. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2001 roku.

Certyfikat KRAZ 275
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca HR / Kadry / Rekrutacja