Asystent ds. projektów edukacyjnych

Poznań, wielkopolskie

Profina

Opis stanowiska pracy

Renomowany portal edukacyjny, który od 12 lat wspiera rodziców i nauczycieli, tworząc pomoce dydaktyczne dla dzieci, zatrudni, w biurze w Poznaniu, kolejne fantastyczne osoby do swojego zespołu.

JEŚLI:

- jesteś osobą pracowitą i dobrze zorganizowaną, potrafisz odnaleźć się w pracy mozolnej i żmudnej

- Twoja dokładność i troska o szczegóły sprawiają, że nazywają Cię perfekcjonistą/-ką

- pracujesz zawsze z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem, bo nie potrafisz inaczej

- pasjonujesz się jakąś dziedziną, której podstawy są nauczane na poziomie szkoły podstawowej

- lubisz przekazywać wiedzę, zwłaszcza w sposób ciekawy i nieszablonowy

- preferujesz pracę w małym zespole, w atmosferze spokoju i skupienia

- cechuje Cię pogodne usposobienie, otwartość na człowieka i pozytywne nastawienie do świata

być może jesteś tą osobą, której szukamy.

W SZCZEGÓLNOŚCI POTRZEBUJEMY osób do wsparcia zespołu w następujących obszarach:
- matematyka
- biologia
- historia
- edukacja na poziomie elementarzowym
(także: j. polski jako obcy)

Jeśli któraś z tych dziedzin jest bliska Twojemu sercu - pomyśl, czy nie byłoby super realizować swojej pasji... w pracy?

POWIERZYMY CI m.in. takie czynności, jak opracowywanie materiałów edukacyjnych na poziomie szkoły podstawowej, udział w pracy twórczej całego zespołu, prace biurowe związane z funkcjonowaniem i rozwojem serwisu.

Wymagania

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

- zacięcia pedagogicznego, chęci oddania się pracy dla dzieci

- poprawności językowej na dobrym poziomie

- rozróżniania podstawowych pojęć matematycznych i gramatycznych z zakresu szkoły podstawowej

- swobody w posługiwaniu się Internetem i mądrego wykorzystywania jego zasobów

- obycia z różnorodnymi programami użytkowymi (obróbka tekstu z wykorzystaniem zaawansowanych funkcji MS Word, obsługa i modyfikacja arkuszy Excel, prosta obróbka grafiki)

- skrupulatności, cierpliwości i ponadprzeciętnej dbałości o jakość efektów pracy

Dodatkowymi atutami będą: umiejętność posługiwania się językiem html, wiedza z zakresu psychologii, socjologii lub pedagogiki.

NIE NADAJESZ SIĘ na to stanowisko, jeśli:

- robisz oczywiste błędy językowe i nie zauważasz ich przy sprawdzaniu

- nie widzisz sensu wielokrotnego sprawdzania tej samej rzeczy

- układanie, porządkowanie, wprowadzanie danych nudzi cię

- zdobywanie wiedzy i dzielenie się nią nie powoduje błysku w Twoich oczach :)

Oferujemy Ci stabilną pracę w małym zespole z wielką pasją oraz możliwość uczestniczenia w wartościowym i rozwijanym na szeroką skalę przedsięwzięciu, w którym Twoja praca zawsze będzie miała sens. W naszej firmie przykładamy dużą wagę do przestrzegania zasad etyki biznesu, zapewniania pracownikom komfortu pracy oraz do tego, by każdy pracownik mógł zachować równowagę między życiem zawodowym i prywatnym.

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, złóż nam swoją ofertę (CV + list motywacyjny). W liście motywacyjnym napisz, w jakiej dziedzinie chciałbyś wesprzeć nasz zespół. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Firma jest właścicielem serwisu edukacyjnego SuperKid.pl przeznaczonego dla dzieci... przedszkolnych oraz uczniów szkoły podstawowej. Naszą misją jest zapewnienie rodzicom, nauczycielom i terapeutom wysokiej jakości zaplecza edukacyjnego, by umożliwić jak najpełniejsze rozwijanie drzemiącego w dzieciach potencjału.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
3 miesiące
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Internet / e-commerce , Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia