Oferta wyróżniona

Asystent ds. projektów edukacyjnych (przedmioty ścisłe)

Poznań, wielkopolskie

Profina

Opis stanowiska pracy

Jeśli:

- matematyka Cię zadziwia i fascynuje i chcesz dzielić się tą fascynacją z innymi

- uważasz, że w szkołach nie potrafią uczyć matematyki, a Ty masz pomysły na to, jak pokazać dzieciom, że matma jest super

- potrafisz odnaleźć się zarówno w pracy twórczej, jak i w pracy mozolnej i żmudnej

- Twoja dokładność i troska o szczegóły sprawiają, że nazywają Cię pedantem lub perfekcjonistą

- pracujesz zawsze z pasją i pełnym zaangażowaniem, zapominając o mijającym czasie

- lubisz pracować w skupieniu, w małym, spokojnym zespole

- cechuje Cię pogoda ducha, ciekawość świata i pozytywne nastawienie do życia

to... być może jesteś tą osobą, której szukamy :).

Powierzymy Ci m.in. takie czynności, jak przygotowywanie materiałów edukacyjnych z przedmiotów ścisłych (poziom szkoły podstawowej), udział w pracy twórczej całego zespołu w przygotowywaniu materiałów z różnych dziedzin, prace biurowe związane z funkcjonowaniem i rozwojem serwisu.

Oferujemy Ci stabilną pracę w małym zespole z wielką pasją oraz możliwość uczestniczenia w wartościowym i rozwijanym na szeroką skalę przedsięwzięciu, w którym Twoja praca zawsze będzie miała sens.

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, złóż nam swoją ofertę (CV + list motywacyjny) w terminie do 21.07.2020 r. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

- wiedzy z zakresu przedmiotów ścisłych oraz doskonałego rozumienia zagadnień matematycznych na poziomie przynajmniej szkoły podstawowej i gimnazjum

- zacięcia pedagogicznego, tj. chęci i umiejętności dzielenia się wiedzą z innymi

- umiejętności mądrego i krytycznego wykorzystywania zasobów Internetu

- obycia z różnorodnymi programami użytkowymi (m.in. zaawansowane funkcje programów Word i Excel, prosta obróbka grafiki)

- skrupulatności, cierpliwości i ponadprzeciętnej dbałości o jakość efektów pracy.

Dodatkowymi atutami będą: umiejętność posługiwania się językiem html, wiedza z zakresu chemii.

NIE NADAJESZ SIĘ na to stanowisko, jeśli:

- robisz literówki i inne błędy i nie zauważasz ich przy sprawdzaniu

- nie widzisz sensu wielokrotnego sprawdzania tej samej rzeczy

- układanie, porządkowanie, wprowadzanie danych, dopracowywanie szczegółów nudzi cię

- jesteś ekstrawertykiem i lubisz pracować w dużej grupie ludzi

- nie akceptujesz odmiennych ludzi i poglądów i uważasz, że zawsze masz rację

- poza matematyką niewiele rzeczy Cię interesuje.

Firma jest właścicielem serwisu edukacyjnego SuperKid.pl przeznaczonego dla dzieci... przedszkolnych oraz uczniów szkoły podstawowej. Naszą misją jest zapewnienie rodzicom, nauczycielom i terapeutom wysokiej jakości materiałów dydaktycznych, by umożliwić jak najpełniejsze rozwijanie drzemiącego w dzieciach potencjału.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
po zakończeniu okresu próbnego - dodatek na aktywność sportową, po roku pracy - dodatek urlopowy, dodatek świąteczny, dodatek na aktywność sportową, premia roczna, okazjonalne premie uznaniowe w zależności od jakości pracy
Praca Administracja biurowa , Praca Internet / e-commerce , Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia