Asystent ds. płatności

Arvato Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem rynku w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania

  • Wsparcie zespołu płatności w zakresie weryfikacji danych niezbędnych dla prawidłowego przebiegu procesu księgowego
  • Praca z systemem SAP
  • Przygotowanie danych dot. alokacji płatności oraz stanu kont klientów

Co zyskujesz?

  • Umowę zlecenie i elastyczny grafik godzinowy
  • Profesjonalne szkolenia wdrażające
  • Innowacyjne i przyjazne środowisko pracy
  • Pracę w oddziale międzynarodowej organizacji dla prestiżowego klienta

Wymagania

  • Zainteresowanie tematyką księgową lub kontynuowanie studiów o profilu ekonomicznym/ rachunkowym
  • Dokładność, sumienność w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość j. niemieckiego bądź j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
Nie czekaj! Aplikuj już dziś!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.